Få fler leads och öka din digitala närvaro i Kina - Boka ett möte med en av våra experter 

Boosta din digitala marknadsföringsstrategi genom att boka ett personligt möte med en av våra experter

BOKA MÖTE

LÄS MER

Vi är NBH - Ditt CHINA BRAND TEAM

Boka ett möte med oss och få insikt i hur ert företag syns digitalt i Kina idag. Vi hjälper dig att förstå hur du och dina konkurrenter syns online, och hur du kan öka din närvaro digitalt i Kina.

Genom att ta ägarskap över din digitala marknadsföring kan du bygga varumärkeskännedom och nå din målgrupp.

NBH ÄR MEDLEMMAR AV

Vad får jag ut av ett kostnadsfritt 30-minutersmöte med NBH?

Inför ett möte med oss, förbereder vi en backgrundskoll i hur ditt företag och industri syns i sökningar på Kinas sökmotor och i sociala medier. Tillsammans tittar vi på dina specifika behov och möjligheter. 

BOKA MÖTE

N

Analys

Analys av hur ditt företag syns digitalt i Kina idag

N

Kunskap

Du får kunskap om Kinas digitala landskap fokuserat på er bransch

N

Rekommendation

Vi ger dig direkt rekommendation om hur du kan ta er digitala marknadsföring till en nästa nivå

N

Riktiga uppgifter

Vi delar vår data-analys och vårt material med er så att ni kan fortsätta dialogen med ert team!

porträtt av nbh-rådgivare

Möt en av våra experter!

Richard Hårdänge, CCO på NBH, och en av våra främsta digitala Kina experter som hjälper bolag att lyckas i Kina.

Richard har djup kunskap i Kinas kultur, digitala marknad, och även flytande i kinesiska. Han erbjuder företag en transparant insikt och förståelse för hur de syns och exponeras på olika digitala plattformar. Tillsammans, skapar han en skräddarsydd strategi, som är utvecklad och framtagen efter bolagets specifika marknad, behov och mål.

porträtt av nbh-rådgivare

Boka en konstnadsfritt konsultations möte med NBH!

  1. "Boka möte" öppnar ett kontaktformulär
  2. Fyll i och skicka in formuläret
  3. Vi skickar dig en länk till vår bokningskalender

BOKA MÖTE

“Good knowledge in what they do. Good follow up and easy to work with. Richard did a great Job!”

Niklas Fransson

Chef för global marknadsföring, Breas

“Attentive and tailor made service”

Oscar Ljung

Internationell försäljningschef, DUXIANA

Dela detta